+420 777 334 019, +420 606 202 099 pension.bavlnka@seznam.cz

Kuchyně, bar, pergola

O stravování a pánském klubu

Naše kuchyně

Přípravujeme tradiční českou kuchyni bez použití polotovarů a umělých dochucovadel. S ohledem na dětské hosty jsou jídla málo kořeněná a solená.

 

Snídaně a večeře

Snídaně (v 8.00)

Překapávaná káva, čaj (výběr z několika druhů), na přání kakao, džus, voda, mléko, pečivo (slané i sladké), džem, med, nutella, máslo, tavený sýr, paštika, sýr plátkový, šunka, cereálie a müsli, jogurty, ovoce nebo zelenina, teplý bufet dle nabídky (párky, míchaná vajíčka, sázená vejce, domácí palačinky nebo lívanečky)

Večeře (v 18.00)

Večeře je teplá a jednotná. Ochutnáte jídla podle místních a rodinných receptů např. kynuté knedlíky s ovocným žahourem, pečené kuře nebo kuře na paprice, rajskou omáčku nebo krkovičku pečenou na houbách a další.

Jídelna a nápoje

Jídelna s barem je otevřená od 8 do 10 hodin a následně od 18 do 21 hodin. Pokud stále nebudete unavení, můžete posedět do brzkých ranních hodin v pánském klubu, po domluvě i v jídelně, kde se můžete dále obsluhovat sami. V pánském klubu je vám navíc k dispozici samoobslužná lednice s alkoholickými i nealkoholickými nápoji. Nabízíme široký výběr teplých i studených nápojů, alko i nealko:

točené pivo Svijánský máz 11°, v lahvích Plzeň a nealko
limonády, džusy
kávu, čaj
alkoholické nápoje a skvělá vína

Pergola

Připravujeme pro Vás nové venkovní posezení – uzavřenou pergolu s venkovním posezením, kde se také budete moci obsluhovat sami, popřípadě si připravit nebo ohřát vlastní stravu.